ČLÁNKY A NÁVODY PRO KLIENTY

Jak přidat dalšího uživatele do Google Ads

AKTUALIZOVÁNO 1. 11. 2021

Pokud chcete někomu dalšímu umožnit nahlédnout do vašeho účtu Google Ads, nemusíte mu hned dávat heslo do svého gmailu. Přidejte ho raději jako nového uživatele, následně lze uživatele opět bez problémů odebrat.

 

Jděte do Nástrojů a nastavení

Přihlaste se do účtu Ads, nahoře vpravo v menu je sekce Nástroje a nastavení. Klikněte na ní a po rozbalení otevřete sekci Přístup a zabezpečení.

jak přidat nového uživatele do google ads

Přidejte gmail uživatele

Ve správě uživatelů uvidíte aktuální uživatele s přístupem do vašeho účtu. Pro přidání nového klikněte na modré plus a přidejte uživatele tak, že vyplníte jeho e-mail (musí být gmail). Dále zaškrtněte, jaké mu dáváte práva.

jak přidat gmail do ads

Vyplňte práva a je to!

Vyplňte novému uživateli jeho práva. Máte na výběr úrovně Pouze e-mail, Fakturace, Pouze k náhledu, Standardní a Správce.

Pokud přidáváte do Ads mě, abych vám dělala správu kampaní, dejte úroveň přístupu Standardní nebo Správce. Pokud chcete někomu pouze nechat nahlédnout do vašeho účtu bez možnosti přenastavování, zvolte Pouze k náhledu a odešlete pozvánku.

Nový uživatel dostane do e-mailu pozvánku a musí ji potvrdit. Stejně tak vy dostanete informační e-mail o tom, že byl přidán nový uživatel.

Jak přidat dalšího uživatele do Google Ads

Nevíte si rady?

Neváhejte se ozvat, nebo rovnou poslat zcela nezávaznou online poptávku.

Zuzana Fílová

Zuzana Fílová

Autorka článku, webový tvůrce a grafik

„Baví mě vytvářet weby tak, aby byly vizuálně atraktivní, ale zároveň co nejvíce funkční a optimalizované pro vyhledávače.“

Může vás také zajímat