ČLÁNKY A NÁVODY PRO KLIENTY

Neotřelá bezpatková písma volně k použití

Kanit – Google font

Tento text je napsaný přímo v písmu Kanit. Je to Google font, takže je volně k použití i pro komerční účely. Lze ho proto použít v logu nebo na webovkách, v online reklamě i na firemních tiskovinách. Plně podporuje českou diakritiku.

kanit google font inspirace

Catamaran – Google font

Tento text je napsaný přímo v písmu Catamaran. Je to Google font, takže je volně k použití i pro komerční účely. Lze ho proto použít v logu nebo na webovkách, v online reklamě i na firemních tiskovinách. Plně podporuje českou diakritiku.

Tento text je napsaný přímo v písmu Catamaran.

font catamaran

Karla – Google font

Tento text je napsaný přímo v písmu Karla, 16px. Je to Google font, takže je volně k použití i pro komerční účely. Lze ho proto použít v logu nebo na webovkách, v online reklamě i na firemních tiskovinách. Plně podporuje českou diakritiku.

Tento text je napsaný přímo v písmu Karla.

font karla

Inter – Google font

Tento text je napsaný přímo v písmu Inter, 16px. Je to Google font, takže je volně k použití i pro komerční účely. Lze ho proto použít v logu nebo na webovkách, v online reklamě i na firemních tiskovinách. Plně podporuje českou diakritiku.

Tento text je napsaný přímo v písmu Inter.

bezpatkový font inspirace

Bebas Neue – Google font

Tento text je napsaný přímo v písmu Bebas neue, 25px.

Hodí je spíše jen pro nadpisy. Je to Google font, takže je volně k použití i pro komerční účely. Lze ho proto použít v logu nebo na webovkách, v online reklamě i na firemních tiskovinách. Plně podporuje českou diakritiku.

bezpatkovy-font-bebas

Nevíte si rady?

Neváhejte se ozvat, nebo rovnou poslat zcela nezávaznou online poptávku.

Zuzana Fílová

Zuzana Fílová

Autorka článku, webový tvůrce a grafik

„Baví mě vytvářet weby tak, aby byly vizuálně atraktivní, ale zároveň co nejvíce funkční a optimalizované pro vyhledávače.“

Může vás také zajímat